Pakume

AM-kat mopeedijuhi koolitus

Kohustuslik koolitus mopeedijuhile. Kokkuleppel on võimalus kasutada mopeedi ja vajalikku sõiduvarustust Liiklusregistri Büroo sõidueksamil.

A1, A2 ja A kat alg- ja täiendõpe motokoolitused

Koolitus A1, A2 ja A kategooria mootorrattajuhil. Kokkuleppel on võimalus kasutada mootorratast ja vajalikku sõiduvarustust Liiklusregistri Büroo sõidueksamil.

В-kat algastme koolitus

Pakume võimalust läbida B-kategooria teooriakursust interneti teel.
Veebipõhine teooriakursus sisaldab ligipääsu e-õpe keskkonda, kolm aktiivõppetundi autokoolis ja teooriaõpetaja tuge. Vajadusel saate õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada. Lisaks teooriakursusele tuleb läbida ka vähemalt 21×45 min sõidutundi, Esmaabi koolituse, Pimeda aja koolituse, Harjutused liberajal ja edukalt sooritada autokooli eksamid.

B-kat lõppastme koolitus

Selle kursuse peab läbima mootorsõidukijuht, kellele on väljastatud esmane juhiluba kaheks aastaks. Kui lõppastme koolitus on läbitud ja esmase juhiloa kehtivusaja lõpuni on jäänud üks kuu, võib pöörduda liikluregistribürosse juhiloa vahetamiseks. Kursus koosneb teooriaõppest, õppesõidust tänavatel ja libedarajal.

C-kat veoautojuhi koolitus

Pakume ka võimalust läbida C-kategooria teooriakursust interneti teel.
Veebipõhine teooriakursus sisaldab ligipääsu e-õpe keskkonda ja teooriaõpetaja tuge. Vajadusel saate õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada. Lisaks teooriakursusele tuleb läbida ka vähemalt 10×45 min sõidutundi ja edukalt sooritada autokooli eksamid.