PAKUME

AM-kategooria mopeedijuhi koolitus

AM kategooria mopeedijuhtide koolitus. Kokkuleppel on võimalik kasutada mopeedi ja vajalikku sõiduvarustust Transpordiameti sõidueksamil.

A1, A2 ja A-kategooria  alg- ja täiendõpe motorattajuhi koolitused

A1, A2 ja A kategooria mootorrattajuhtide koolitus. Kokkuleppel on võimalik kasutada mootorratast ja vajalikku sõiduvarustust Transpordiameti sõidueksamil.

В-kategooria algastme koolitus

B kategooria autojuhtide koolitus.
Veebipõhine teooriakursus sisaldab ligipääsu e-õpe keskkonda, kolm aktiivõppetundi autokoolis ja teooriaõpetaja tuge. Vajadusel saate õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada. Lisaks teooriakursusele tuleb läbida ka vähemalt 21×45 min sõidutundi, Esmaabi koolituse, Pimeda aja koolituse, Harjutused liberajal ja edukalt sooritada autokooli eksamid.

B-kat lõppastme koolitus

B kategooria mootorsõidukijuhtide koolitus, kellele on väljastatud esmane juhiluba kaheks aastaks. Kui lõppastme koolitus on läbitud ja esmase juhiloa kehtivusaja lõpuni on jäänud üks kuu, võib pöörduda liikluregistribürosse juhiloa vahetamiseks. Kursus koosneb teooriaõppest, õppesõidust tänavatel ja libedarajal.

C-kategooria veoautojuhi koolitus

C kategooria veoautojuhtide koolitus.
Veebipõhine teooriakursus sisaldab ligipääsu e-õpe keskkonda ja teooriaõpetaja tuge. Vajadusel saate õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada. Lisaks teooriakursusele tuleb läbida ka vähemalt 10×45 min sõidutundi ja edukalt sooritada autokooli eksamid.

Jätkuõpe

Kohustuslik koolitus kolm korda Transpordiameti sõidueksami ebaõnnestumisel. AM, A, B ja C kategooriad. Meie õpetajad annavad  oma erapooletu sõiduoskuse hinnangu ja nõustamise. Huvilistele kõikidest autokoolidest.